Щорічно, 22 квітня по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім.

В різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. В умовах забруднення і знищення навколишнього середовища та загибель живої природи стали першою проблемою сьогодення. І якщо людина не потурбується про майбутнє Землі, то хто?

З нагоди Дня Землі,  у бібліотеці для дітей було проведено годину запитань і відповідей «Чи належить довкілля людству?», метою якого є поглиблення екологічних знань та виховання відповідальності за збереження навколишнього середовища,  як важливого  фактора існування людини, бережного ставлення до живої природи.  Біля  книжкового  еко – вернісажу  «Кодекс екологічної поведінки в природі», який знайомив відвідувачів з  глобальними проблемами у світі, було проведено екологічний брейн – ринг «Цікаво про екологію».


Наша адреса: м. Київ, вул. Рокосовського, 3-б


Транспорт:
Автобуси: 32, 99 - їхати до зупинки "Школа"
Маршрутні таксі: 204, 219, 227, 525, 537 - їхати до зупинки "Школа"