ukenfrdeitptru

Презентували нашим читачам нові книжкові надходження, яких з нетерпінням чекають і бібліотекарі, і діти! Осінні книжкові знайомства видалися жвавими, різноплановими і різнобарвними. Подивіться лише, як швидко опустіли виставкові полиці)laughing

Серед новеньких книжкових друзів багато суперкниг від видавництва «Ранок» Дитяча література видавництва "Ранок". Тут і енциклопедичні видання, і художні. Вони знають усе про дива архітектури, людського тіла, про динозаврів, неймовірних тварин та роботів, про різноманітні міфи та упередження і ще багато-багато цікавого і незвичного!
Свою увагу діти подарували і інших книгам. Наприклад, мила і добра книжечка Івана Андрусяка «Третій сніг» нам дуже сподобалася) smile Особливості їй додали чудові ілюстрації Ольги Кузнецової. Як і «Три горішки для Сашка» Вікторії Ярош. Обидві – від видавництва «Фонтан казок». А ось «Велика книжка. Історії для дітей» Ф.Голера та Н.Гайдельбаха, яку видали «Чорні вівці» розповідає про особливі загадки. Що гранітна брила робить у кіно? І як продати лосю протигаз? Яким чином гори перебралися до Швейцарії? І як хробачку потрапити до Гонконгу? Про це і не тільки дізнаєтеся з цієї книжки!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227