ukenfrdeitptru

 Продовжуємо знайомити з нашими книжковими новинками, які ми отримали в подарунок від Благодійного фонду «Бібліотечна країна». Сьогодні – цікаві історії для найменших. Як народжується метелик, виникає дощик і безліч інших відповідей на запитання малюка у наших книжечках.

«Моя перша енциклопедія» – серія пізнавальних книжок для малюків від видавництва «Ранок». Яскраві і захоплюючі книжки-розкладачки наочно і в доступній формі показують юним дослідникам, як виникає дощ, як виростає дерево, як утворюється мед як народжується метелик і ще багато цікавих фактів! Виявляється, що не всі живі організми отримують свою зовнішність від народження. Наприклад, метелики проходять декілька етапів зміни зовнішнього вигляду: спочатку є яйце, потім з'являється гусінь, згодом лялечка, і лише після всіх цих перетворень на світ з'являється прекрасний метелик з барвистими крилами. Завдяки книгам цієї серії дитина зможе розпочати вивчення природознавства, а також навчиться любити природу і берегти все живе. 
Про природу та дивовижні відкриття і ще одна книжечка з подарованих нашій бібліотеці, яка так і називається «Дивовижні відкриття ведмедика Санні». Написала її Н.Чуб, а додала яскравих ілюстрацій художниця І.Морозова. Головний герой цієї історії – маленький допитливий ведмедик Санні. Щодня він здійснює дивовижні відкриття в рідному лісі. Разом із ним маленький читач дізнається, для чого їжачкові колючки, хто найліпше бачить у темряві, хто в лісі всім спати не дає і ще багато цікавих фактів про життя лісових мешканців.
Усі ці яскраві та цікаві книжечки чекають на вас!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227