ukenfrdeitptru

Наша бібліотека долучилася до всеукраїнської акції “День без поліетилену”. У Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day) говорили, творили, розмірковували, дискутували і навіть гралися довкола теми нагальної потреби формування нової екологічної поведінки. 

Саме 3 липня увесь світ привертає увагу до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів та, як наслідок, забруднення довкілля. За даними ООН, щороку у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових торбинок. При цьому кожного ж року до океану потрапляє 8 мільйонів тонн пластику. У природному середовищі поліетилен розкладається більше ніж двісті років, а пластик - майже 450 років. Сумна статистика примушує задуматися і діяти. І ми діємо!

Сьогодні у нашій програмі було чимало цікавого: еко-читання, бесіди про шкоду пластику, екологічні ігри, вікторини, арт-хвилинки, малювання на екологічну тематику, перегляд тематичних відеоматеріалів. Приємно здивовані дитячою обізнаністю з цієї важливої теми. Діти жваво реагували на запитання, пропонували своє бачення вирішення проблеми.

А захопливий процес розмальовування екоторбин від художниці Оксани Шапкаріної Oksana Shapkarina додав нашій зустрічі особливого забарвлення! Погляньте лише на наші торбинки) Кожна - шедевр! Хіба з ними може конкурувати непотрібний і шкідливий поліетилен?!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227