ukenfrdeitptru

 Сьогодні зустрічали малих читайликів, вихованців шкільного літнього табору.

Табір працював впродовж червня у школі №16 м.Києва, з якою ми довго і успішно співпрацюємо. Приємно, що у свій останній таборовий день дітлахи завітали до нас. Саме так, «Дітлахи», назвали свій загін школярі. Ми ж радо їх зустріли та активно і продуктивно поспілкувалися.

Для початку – весела руханка-знайомство, а вже потім і розмови на серйозні теми. Говорили про те, що таке екологія, як стати екологічно свідомим і з чого розпочати у цій важливій справі. Приємно здивовані дитячою обізнаністю з багатьох питань, дехто повідомив, що відповідально ставиться до своїх обов’язків, сортує сміття, продовжує життя речей, віддаючи їх на переробку, а дехто лише готується до цього.

Ми ж розповіли про цікаві, а деколи і сумні факти з життя нашої планети, про основні принципи сортування сміття, познайомили з нашими екокнижками, що усе знають і всього навчать! І тут безперечні фаворити – книжечки видавництва "Ранок" Дитяча література видавництва "Ранок", які вже здобули нашу читацьку прихильність і любов!

А насамкінець – для усіх, хто забажав – артхвилинка з особливим змістом. Розмальовки та тематичні завдання про збереження довкілля додали нашій зустрічі ще більшого змісту!

Літо триває! Гарних вражень усім і кожному!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227