ukenfrdeitptru

Нудних книжок тут і справді немає! Сьогодні у цьому переконалися разом з нашим гостем, одним з найуспішніших українських письменників Адрієм Кокотюхою) 
Творча зустріч з відомим українським письменником Кокотюха Андрій перетворилася на справжній читацький аншлаг. І ми цьому надзвичайно раді!

Місця вистачило не всім бажаючим, довелося навіть потіснитися. А ось вражень, сподіваємося, вистачило на всіх! Нашому гостеві вдалося і зацікавити, і заохотити, і залучити до спілкування і навіть до літературних експериментів! Імпровізували і відразу втілювали в життя новий сценарій наші читачі надзвичайно жваво та весело! Тож, нудно справді не було нікому, хоч зібралися поціновувачі різного віку і уподобань. Автор же щиро ділився своїми думками з приводу письменницьких ( і не лише) планів та здобутків.
А.Кокотюха – один з найуспішніших українських письменників. Його твори видаються практично в усіх провідних видавництвах України та неодноразово екранізувалися. Зокрема, фільм «Червоний», знятий за його однойменним романом став справжнім явищем вітчизняного кінематографу. Як зазначають експерти, А.Кокотюха є прихильником художньо вигаданої складової творів історичної тематики з дотриманням реконструктивного фактажу. Але і детективні, і історичні, і пригодницькі та фантастичні книжки йому вдаються однакого якісно. У цьому ми сьогодні і переконалися, а ще подарували нашому гостеві свою щиру читацьку любов)


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227