ukenfrdeitptru

×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/cha629b8ce/www/kyivlibs.org.ua/images/biblioteki/chekalin/2021_gallery/2021_12_07
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Вирішили поділитися з вами нашим новеньким фірмовим знаком з уже добре знайомим усім логотипом) А заодно і нагадати нашим читачам, що про довкілля варто дбати завжди. Особливо, дивлячись на цей дивний затяжний грудневий дощ, який ніби так і запрошує до роздумів про глобальні зміни клімату і про відповідальність кожного з того, як уникнути невідворотних наслідків.

Необдумане і надмірне використання речей, особливо пластикових, накопичення сміття, погіршення екологічного стану – усього цього можна уникнути. Варто лише почати з себе. Отож, нагадаємо кілька простих і зрозумілих кроків до змін:

- Сортуйте сміття
- Ходіть за покупками з екоторбами
- Не використовуйте одноразове
- Використовуйте енергозберігаючі лампи
- Частіше ходіть пішки
- Скорочуйте витрати на продукти та речі, що непотрібні та можуть просто опинитися на смітнику
- Впроваджуйте обмін речами, аби уникнути надмірного споживання, наприклад влаштовуйте ярмарки чи впроваджуйте буккросинг – обмін книгами. До речі, бібліотека має такий напрямок роботи – долучайтеся!
І, звичайно ж, читайте розумні книжечки – їх у нас вистачає!)
Будь відповідальним – почни з себе!
Дякуємо за ініціативу та підтримку Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна з впровадження проекту Зелена бібліотека / Green library

{gallery}biblioteki/chekalin/2021_gallery/2021_12_07{/gallery}


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227