ukenfrdeitptru

 У бібліотеці триває голосування за цьогорічного фаворита Премії. І наші книжкові експерти, як бачите, теж не пасуть задніх. Нагадаємо, що бібліотека є партнером Премії від початку її заснування. Особливістю цього книжкового рейтингу є те, що переможців на фінальній частині конкурсу визначають саме читачі бібліотек України.

Цього року за перемогу в номінації «Література для дітей» змагатимуться: «Морськосвинський детектив» Івана Андрусяка (видавництво Vivat), «Олекса Довбуш. Таємниця Сили» Василя Карп'юка (видавництво «Дискурсус Брустурів») та «Загублені в таборі» Насті Музиченко (видавництво «Наш формат»). На перемогу у категорії «Література для підлітків» претендують: «Вітрова гора» Анни Багряної ( видавництво «Наш формат»), «Мандрівний цирк сріблястої пані» Наталії Довгопол ( видавництво Vivat) та «заклятий меч» Володимира Арєнєва (видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА).

Запрошуємо до бібліотеки, де ви зможете відчути себе поважним експертом, познайомитися з цікавими книгами та віддати свій голос за переможця! Голосування триватиме до кінця грудня. Діти заходять до бібліотеки разом з дорослими, які мають сертифікат про вакцинацію.


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227