ukenfrdeitptru

 100 років тому, 19 листопада 1921 року, у німецькому місті Бад-Кезен народився Макс Крузе, автор серії книг про Урмеля. Ювіляр добре відомий у Європі дитячий письменник, перу якого належать понад 50 книг. У Німеччині його книги входять до обов'язкової дитячої сімейної бібліотеки.

Особливу популярність письменнику принесли веселі повісті та розповіді про динозаврика Урмеля, який несподівано вилупився з яйця на острові в океані та знайшов нових друзів. Маленький динозаврик Урмель зненацька вилупився з яйця, принесеного уламком айсберга в теплі води океану. Айсберг прибиває до острова, де мешкає весела компанія звірів, які вміють розмовляти. Цьому навчили їх професор Тібатонг, який вивчає звірину мову, і хлопчик Тім. Коли динозаврик вилуплюється з яйця, він потрапляє до нової родини і заводить нових друзів. Звичайно, Урмель – це не «справжній» динозавр, а скоріше казковий дракончик, який вміє літати на маленьких крилах, рити ями, відрізняється розумом і кмітливістю, але в той же час милий та зворушливий, зовсім як людський малюк.

Разом із героями серії можна навчитися бути добрим та уважним, дізнатися про явища природи, побувати на Місяці, навчитися заводити друзів та робити приємні подарунки.
Запрошуємо до бібліотеки – знайомитися з веселими та захопливими пригодами Урмеля та його друзів!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227