ukenfrdeitptru

 13 квітня 1906 року у Полтаві народилася Оксана Іваненко – авторка багатьох казок, оповідань і повістей, біографічних романів про життя і творчість класиків української літератури.

Першу свою казку Оксана Іваненко написала у шість років та розмістила у домашньому рукописному журналі «Гриб», який дівчинка сама й «редагувала». Згодом вона стала неперевершеним майстром казок, які вчать любити природу, відчувати її тонкощі та красу. «Лісові казки» письменниці ніби оживляють усе довкола та розкривають справжні дива природи. Казки Оксани Іваненко захоплюють читача цікавими пригодами й героїчними вчинками персонажів, красивою мовою, сповненою яскравих образів і влучних висловів і приказок.
Окрім казок знаємо ми авторку ще й як вмілого майстра історичного жанру. Її перу належать повісті «Богдан Хмельницький», оповідання «Води з кринички» про М. Пирогова, М. Заньковецьку, народного героя Італії Д. Гарібальді. Але найбільшим здобутком авторки є роман «Тарасові шляхи», над яким письменниця працювала понад 20 років. Цей роман охопив увесь життєвий шлях поета, написаний на основі численних історичних документів, подорожей та вражень авторки.
Усі ці книги є у бібліотеці і ознайомитися з ними ви зможете після закінчення карантинних обмежень.


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227