ukenfrdeitptru

 Сьогодні про авторку згадували разом з читачами, читали поезії, ділилися враженнями і звичайно ж знайомилися з книжечками Ліни Костенко, які є у нашій бібліотеці.

Поезія Костенко – одна з найбільш знаних та цитованих в українському читацькому просторі, її вислови надихають на зміни і змушують замислитися над вічними темами. Ліна Костенко – лауреат великої кількості літературних премій і нагород, для її творчості характерні глибокі ліричні образи, тонкі характеристики і філософський підтекст. Твори автора перекладені багатьма європейськими мовами і добре відомі за межами України, хоча сама поетеса не любить показуватися на публіці і вважає за краще усамітнений спосіб життя.
Ліна Костенко написала багато знакових поезій, які стали основою для книг та здобули любов читачів: «Над берегами вічної ріки», «Маруся Чурай», «Неповторність», «Сад нетанучих скульптур», «Берестечко», збірка віршів для дітей «Бузиновий цар». Безумовно, цей перелік можна продовжувати, додаючи до нього і сценарій фільму «Чорнобиль. Тризна», переклади з польської та інших мов, багато літературознавчих розвідок та критики.
Вітаємо неперевершену поетесу сучасності та продовжуємо читати її книги, бо це і є найкращим подарунком!
 
 


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227