ukenfrdeitptru

 Як проект, так і виставка – інклюзивні, багато з ілюстрацій створили дітки з інвалідністю під час занять, де знайомилися з культурою національних спільнот України, зокрема їхніми колисковими.

Мета проекту – залучення і соціалізація дітей з інвалідністю через участь у мистецькому проекті.

Проект "Рідна колисанка" започаткували громадська організація "Вулик ідей" та видавництво "Веселка" за підтримки Українського культурного фонду. Збірка «Рідна колисанка», що вийшло у видавництві «Веселка», знайомить усіх з колисковими піснями народів, що з давніх часів проживають в Україні. Свої ілюстрації дітки створювали під час занять, кожна колискова мало своє «обличчя», адже малюнки створювалися у різних техніках. Все це ви зможете побачити та оцінити на нашій виставці.
До першої збірки увійшли колискові 12 народностей – білоруська, болгарська, вірменська, грецька, єврейська, кримськотатарська, молдовська, німецька, польська, ромська, угорська та українська.
До другої книжечки проекту, робота над якою вже триває, увійдуть колисанки таких національних спільнот: українські, азербайджанські, арабські, грузинські, корейські, литовські, російські, словацькі, турецькі, узбецькі, чеські, гагаузькі.
Приходьте до бібліотеки знайомитися з експозицією та збіркою «Рідна колисанка», яка вже є у нашій бібліотеці. А також приєднуйтеся до роботи над наступною збіркою на сторінці
Рідна колисанка
, адже кожен з вас має унікальну можливість продемонструвати своє бачення та стати справжнім ілюстратором!