ukenfrdeitptru

 Сьогодні бібліотека стала телевізійним знімальним майданчиком. Готуємося до фінальної частини Книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів" і розповідаємо про досвід роботи в експертному журі.

Книжкова премія «Еспресо. Вибір читачів 2020» зовсім скоро розпочне свій третій етап, під час якого читачі визначають переможця конкурсу. Цього року ми знову будемо разом – наші читачі та фаворити премії. З нетерпінням чекаємо етапу знайомства з книжками-номінантами на перемогу, які невдовзі надійдуть до бібліотеки.
Цьогоріч премія збільшила свої можливості та вперше додала до переліку ще й номінантів в категорії «Література для підлітків». Загалом від 38 видавництв України було отримано 165 заявок на участь у літературному конкурсі. Після цього були сформовані Довгі списки книг для конкурсу у трьох номінаціях: «Література для дорослих», «Література для підлітків» та «Література для дітей». Експерти в кожній номінації обирали свого номінанта на перемогу і підсумку маємо такий список. Література для дітей: “Коли я була лисицею” Таня Поставна (Видавництво “Vivat”)“Мія і місячне затемнення” Русіна Оля ("Видавництво Старого Лева")“Історія, яку розповіла Жука” Олійко Грася ("Видавництво Старого Лева").
Література для підлітків: «Шпигунки з притулку Артеміда” Наталія Довгопол (Видавництво “Vivat”)“Сірка на порох” Іван Андрусяк (Видавництво “Фонтан казок”)“Не кажи нікому” Саша Камінська (Видавництво "Ранок")
Література для дорослих:"Амадока" Андрухович Софія ("Видавництво Старого Лева")“Планета Полин” Оксана Забужко (Видавничий дім “Комора”)Поетична книжка “Список кораблів” Сергій Жадан (Видавництво “Меридіан Черновіц”).
Бажаємо успіху усім, адже кожен вартий перемоги та читацької любові!