ukenfrdeitptru

 Щороку в перші березневі дні згадуємо великого українця – Тараса Шевченка, поета, художника, громадського діяча, національного героя, символ України.

Так і зробили з нашими читачами, учнями альтернативної школи-садка Smart-up, які спеціально приїхали до бібліотеки, щоб почути про Кобзаря щось новеньке і особливе.
Читали і декламували вірші, знайомилися з життєвими подіями поета, уявляли його зовнішність за спогадами його сучасників, розглядали його картини та замальовки, а також малюнки-ілюстрації до творів, які створили самі діти, а потім ще й здійснили уявну подорож Україною шляхами Кобзаря. Моринці, Звенигородка, Умань, Єлисаветград, Качанівка, Яготин, мальовнича Полтавщина і величний Київ – усе це є на мапі подорожей Шевченка і на нашій теж.
Знаменно, що в свою останню подорож поет зупинявся саме неподалік нашої бібліотеки, у хатинці на Пріорці, де зараз розташований музей «Хата на Пріорці». Відвідини саме цього музею наші допитливі і розумні гості запланували відразу після бібліотеки. Сподіваємося, що вражень і спогадів про Шевченка додалося неодмінно!