ukenfrdeitptru

Colors: Yellow Color

Калейдоскоп подій

 Сьогоднішній день можна вважати ще одним днем рідної мови. Верховна Рада України проголосувала за законопроект №5670-д "Про забезпечення функціонування української мови як державної". 

Детальніше...

 Майстер-клас з виготовлення Великоднього декору вже налаштував наших майстрів на святковий лад.

Створили ось такі весняні віночки: веселі та яскраві, з квіточками, писанками, крапанками, курчатками, стрічечками та іншими елементами декору. 

Детальніше...

Майстер-клас з виготовлення, а точніше удосконалення екологічних речових сумок став сьогоднішнім приємним експромтом. Мабуть, це десь трохи символічно, бо нагадаємо ще раз: сьогодні День Землі. Зустріч планували раніше, але щось не складалося. А сьогодні наші чудові матусі Родини «Шаблезуб» Бойовий Гопак I Київщина I Школа "Шаблезуб", які зініціювали та провели цей майстер-клас довели, що хобі теж може бути екологічним) 

Детальніше...

 Сьогодні - День Землі!
Екологічний марафон «Наше майбутнє залежить від нас» відбувся напередодні Дня довкілля та Дня Землі. Про екологічні проблеми та роль кожного з нас у їхньому вирішенні говорили впродовж кількох днів разом з нашими читачами – учнями 1-б та 4-а класів школи №16 та другокласниками школи №326.

Детальніше...

 Завжди раді нашим читачам! Та як їх не любити: веселих, гамірних, активних, допитливих та натхненних?! А ще передбачаємо, що і нас вони теж полюбляють, бо дуже часто діляться своїми захопленнями, можливостями та здібностями і демонструють свої таланти.

Детальніше...

 Сьогодні презентували для наших читачів, учнів 4-б класу школи №16 надзвичайно цікаву та насичену програму-екскурс у минуле від києвознавця Дар’ї Кононюк. Сподіваємося, що ця краєзнавча зустріч запам’ятається та спонукатиме їх і далі пізнавати історію свого краю. 

Детальніше...