Леся Українка. "Казка про Оха-чародія"
Надихнулися і виконують наші театрали: учасники бібліотечної дитячої театральної майстерні)
Бібліотека відкрилася на Вітряних горах у 1957 році. Фонд тоді складав 8 тисяч примірників, один працівник обслуговував близько тисячі читачів. Сучасна назва - з 1967 року. У 1970 році бібліотека переїхала в нове приміщення на Мінському масиві, а у 1972 - на вулицю Вишгородська. Книжковий фонд - близько 32 тисяч примірників, за рік обслуговує близько 3 тисяч користувачів. Є каталоги, систематична картотека статей, інформаційна зона матеріалів з історії Пріорки.
Усі читачі нашої бібліотеки також мають змогу безкоштовно скористатися послугами Інтернет-центру та Wi-Fi.
На нашому сайті Ви також можете знайти малюнки та поробки наших читачів.
Юний друже!
Запрошуємо тебе до дитячої бібліотеки ім. Саші Чекаліна.
Тут на тебе чекають друзі. Можливо ти здивуєшся, чи вважаєш, що друзів у тебе достатньо? Але, не поспішай...Ту дружбу, яку можуть запропонувати вони, - люди цінують усе життя.
Ти, напевно, здогадався, що друзі, які на тебе чекають, це- книги. Адже вони завжди поруч. Варто тільки взяти їх до рук і ти зможеш, за власним бажанням, отримати допомогу у навчанні, дізнатись про щось цікаве, дивовижне, а може, й таємниче. Можливо тобі сумно? На вулиці іде дощ, або просто чомусь нудно? Пропоную відкрити, наприклад, книгу А. Ліндгрен "Пеппі Довгапанчоха" або "Малий і Карлсон" і гарний настрій гарантовано. Ти, напевно, не відмовишся від таких друзів, як Д'Артаньян, Гаррі Поттер? Їх, як і багатьох інших подарували людству, а значить і тобі, книги.
Ми чекаємо на всіх, хто хоче потоваришувати з книгою. У бібліотеці ім. Саші Чекаліна діє ляльковий театр і можна не тільки взяти книгу, а і зустрітись з деякими героями цієї чудової країни.
Завідуюча бібліотекою ім. Саші Чекаліна
Клименко Тетяна Федорівна
Надихнулися і виконують наші театрали: учасники бібліотечної дитячої театральної майстерні)
25 лютого 2021 року минає 150 років від народження видатної української поетеси, письменниці, драматургині та громадської діячки Лесі України, чия творчість та погляди до сьогодні залишаються актуальними та сучасними.
Друзі! Бібліотека долучилася до освітньо-мистецького проекту «Збережи життя». Його кінцевим результатом стане створення великого арт-об’єкту – муралу на стінах однієї з будівель Києва. Основою для створення муралу стануть пластикові відходи, які ми починаємо збирати у бібліотеці.
Володимир Малик знаний в Україні і світі як автор пригодницьких та історичних творів, що стали класикою української літератури. Чимало його романів перекладено іноземними мовами, а самого автора за рівнем майстерності порівнювали із Александром Дюма та Генріком Сенкевичем.
Книжкова виставка до Дня Героїв Небесної Сотні вкотре нагадує нам про те, що за своє майбутнє та свободу ми маємо дякувати героям Майдану.
Підтримуємо улюбленого автора наших читайликів та долучаємося до флешмобу #ДерманськийНашФормат