ukenfrdeitptru

Colors: Yellow Color

Калейдоскоп подій

 Раді поділитися творчим доробком нашої читачки, Анни Майор, яка, не дивлячись на свій юний вік, вже має власну книгу. Та ще й яку! Справді круте видання і за формою, і за змістом. До речі, книгу Анна проілюструвала сама, бо і до малювання має неабиякий хист.

Детальніше...

 Наші неймовірні баночки вже готові наповнюватися особливим змістом) 😊Наприклад, наші майстренята вже мають свою унікальну баночку для освяченої до Водохреща води. У ній можна зберігати і інші особливі речі, навіть секретики та спогади. З завданням, як бачите, справилися чудово)

Детальніше...

 Автору всесвітньовідомої історії про Вінні-Пуха сьогодні минає 140 років від дня народження. Алан Александр Мілн народився 18 січня 1882 року в Лондоні, де і провів своє дитинство. Він навчався в невеликій приватній школі, власником якої був його батько.

Детальніше...

 16 січня відзначив своє 80-річчя Анатолій Качан – автор багатьох книжок для дітей та юнацтва, поезій, що увійшли до шкільних підручників і посібників, хрестоматій та антологій української дитячої літератури, численних публікацій у зарубіжних виданнях, статей та інтерв’ю з проблем дитячої літератури. Народився А.Качан на півдні України, у селі Гур’ївка на Миколаївщині.

Детальніше...

 Натворили ось такої ніжності і краси) 

Чергове творче зібрання у бібліотеці перетворилося на справжнісінький казковий і натхненний виробничий процес.
Детальніше...

 Продовжуємо радіти зимовим святам, як і справжній зимі за вікном, яка нарешті потішила нас справжнім морозцем та щедрим снігом. Тож, налаштовуємося на чудовий зимовий настрій, додати якого можна легко з нашими неймовірними книжечками. Підібрали для вас чимало яскравих холодних і водночас теплих історій, які ви зможете взяти у бібліотеці.

Детальніше...

Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227