ukenfrdeitptru

Colors: Yellow Color

Калейдоскоп подій

 Повісті відомої шведської письменниці Астрід Ліндгрен «Малюк і Карлсон, який живе на даху» виповнюється цьогоріч 65 років. Так, саме стільки часу нас тішать, веселять і примушують задуматися про головне ці неймовірні персонажі.

Детальніше...

 Читаємо особливу книжечку – «Ботанікум» Кесі Вілліс від Видавництва Старого Лева, яка нещодавно поповнила нашу бібліотеку. Це і справді не просто книжка, а справжнісінький музей, відкритий цілодобово. Її і втримати можна лише удвох!laughing

Детальніше...

Вихваляємося подарунками! Ось такий чудовий столик зі стільцями днями поповнив нашу бібліотеку і звичайно ж не залишився не поміченим) 

Детальніше...

 21 лютого світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Для кожного народу рідна мова – не лише символ єдності та неповторності, а й справжній оберіг.

Детальніше...

 День Героїв Небесної Сотні відзначається щороку 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Детальніше...

 Ще один творчий проект – школа ораторського мистецтва – запрацював у нашій бібліотеці. Заняття розраховані на дітей старшої вікової категорії та дорослих.

Детальніше...