ukenfrdeitptru

Colors: Yellow Color

Калейдоскоп подій

 І не лише читають, а й діляться з нами цими незабутніми моментами)❤️

Як бачите, читати можна скрізь: у бібліотеці, вдома, на природі, на прогулянці, під час відпочинку і перед сном.
Детальніше...

 Літо – час для відпочинку і для втілення омріяних ідей. Саме так вирішили наші завзяті читайлики, започаткувавши бібліотечний книжковий клуб. Ми вже навіть кілька читацьких посиденьок влаштували і маємо чим похвалитися: запустили в роботу власний комікс з промовистою назвою «Лісова бібліотека», бо любимо і книги, і бібліотеку, і звірів.

Детальніше...

 Сьогодні минає 80 років від народження Івана Миколайчука, який став символом українського кінематографу та одним з найвидатніших акторів за усю історію вітчизняного кіно. Для української нації Миколайчук став творцем безсмертного образу позитивного героя, який протягом тривалого часу пробуджував національний дух.

Детальніше...

 Сьогодні у бібліотеці був справжнісінький зліт екогероїв – створювали інсталяцію для майбутнього незвичайного муралу. Ця яскрава черепаха з пластикових відходів невдовзі стане частиною великого арт-об’єкту, що згодом розміститься на стінах однієї з будівель Києва. Дякуємо творчій і невгамовній Юлия Абрамова за ініціативу і втілення!

Детальніше...

 Сьогодні свій ювілей зустрічає один з найбільш читаних та визнаних сучасних українських письменників, автор багатьох бестселерів Василь Шкляр. Письменник народився 10 червня 1951 року на Черкащині. Твори Василя Шкляра перекладені багатьма мовами, серед яких англійська, болгарська, вірменська, шведська, словацька та ін.

Детальніше...

 Традиційно, закінчення навчального року та початок літа – найактивніший «сезон» у бібліотеці)😊 А завдяки тому, що карантинні обмеження послабшали, маємо можливість спілкуватися з нашими читайликами наживо. І дуже цьому раді! Тому екскурсії до бібліотеки тепер щодня – колективні, сімейні і навіть дружні, це коли можеш розділити свої враження разом з друзями!) 😊

Детальніше...