Століттями Україна була розділеною між двома імперіями. Але ті темні часи минули, коли після Першої світової війни розпочалася революція і боротьба українського народу за свою незалежність. Саме День Соборності України вважається першим великим кроком до цієї важливої мети.

День Соборності України уособлює собою об’єднання кожної частини нашої країни: від сходу до заходу і від півночі до півдня. Ця подія щороку відзначається 22 січня, починаючи з 1919 року після укладення Акту Злуки УНР та Західноукраїнської Народної Республіки. Свято не визнавав лише радянський режим, який вважав його «контрреволюційним» і намагався позбутись будь-яких спогадів про нього в суспільстві. Статус офіційного державного свята цей день набув у 1999 році. З того часу він символізує собою об’єднаність України, як неподільної незалежної держави.
Найбільш відомою традицією на День Соборності стало утворення «живого ланцюга», який має об’єднувати всіх людей в Україні. Її започаткували у 1990 році, коли з моменту укладення Акту Злуки минув 71 рік. Тоді, 22 січня, більше мільйона людей вишикувались у довжелезний ланцюг, який простягнувся від Києва до самої Львівщини! Ця подія стала яскравим прикладом єдності українського народу. З того часу і до сьогодні у столиці щорічно збираються люди, щоб утворити «живий ланцюг» між правим і лівим берегами Дніпра. До таких акцій може долучитися кожен бажаючий в будь-якому українському місті.
Невід’ємним символом єдності України завжди є державний прапор. В це свято, хоча воно не є вихідним днем, люди можуть збиратися на вулицях, маючи при собі патріотичні стрічки, прапорці і будь-які жовто-блакитні атрибути. Цим вони підтримують Соборність — єдність і незалежність вільної держави!
Наша Україна, наче вільний птах, на білих крилах злетіла у небо, щоб подарувати нам свободу, незалежність і мир. Саме в єдності народу полягає сила нашої держави.
Тримаймося разом, шануймо Україну і відзначаємо День Соборності разом!


Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 35
Тел.: (066) 357-93-31


Транспорт:
Тролейбуси: 32 - їхати до зупинки "Ст. М."Героїв Дніпра""
Трамваї: 16, - їхати до зупинки "Ст. М. "Героїв Дніпра""
Метро : Ст. М. "Героїв Дніпра"