ukenfrdeitptru

Всі ми мріємо, щоб наша дитина виросла мудрою, доброю і щасливою. Для того, щоб мрія збулася є спосіб – читаймо дітям!

В Україні розпочався Тиждень дитячого читання. Упродовж цих днів зазвичай бібліотеки країни влаштовують для малечі різноманітні пізнавально-розважальні заходи. І все це – з однією метою – популяризація книги.

Сьогодні у бібліотеці № 129 для дітей врочисто стартував Тиждень дитячого читання, упродовж якого працівники книгозбирні планують охопити цікавими літературними заходами всі вікові групи своїх читачів.

Розпочали з наймолодших – першачків, учнів ЗОСШ № 168. З захопленням та цікавістю малята слухали розповідь бібліотекаря про казковий дім, де живуть різноманітні книжки. Дізналися про те, що можна прочитати про рідний край, про найдивовижніші у світі машини, про загадковий світ живої природи. Надзвичайно емоційно пройшла літературна вікторина «Чи знаєте ви казки та їх героїв?». Діти поринули в загадковий світ казки, і ще раз зустрілися з улюбленими героями та познайомилися з новими не менш цікавими. Діти з великим задоволенням відповідали на запитання вікторини, і як результат – «Хто казок багато знає – той завжди перемагає» – отримали подарунки.

 Юні книголюби, завітайте до бібліотеки! На вас чекають нові книги, цікаві зустрічі, захоплюючі мандрівки, вікторини, ігри... та сюрпризи!