ukenfrdeitptru

 Бібліотека – не тільки Дім, де живуть книги, а й особливе місце, в якому наші читачі завжди мають змогу проявити свої творчі здібності та розкрити таланти. Саме тому у конкурсах, вікторинах, індивідуальних та родинних виставках та інших заходах, які проходять у бібліотеці № 120 для дітей, охоче беруть участь не тільки діти, а й їхні батьки.

Тож  наша бібліотека приймала найкреативніших читачів на творчому weekend-і «Сузір’я талантів». Юні актори й фокусники, початківці-літератори, танцюристи й акробати – такими проявили себе наші Зірочки під аплодисменти присутніх. Вигадливі фокуси, літературні твори та авторські загадки, феєричні танці й яскраві акробатичні номери – це неповний список дійства, яке відбувалося на нашому творчому заході.

Особливою ж подією для бібліотеки та її гостей став літературний виступ юної Софійки Яковенко, яка зачитала присутнім декілька розділів свого твору про веселі пригоди песика Дружка. Оповідання слухали із великим задоволенням, і разом з іншими найяскравішими виступами його було відзначено призом глядацьких симпатій. 

А наостанок бібліотекарі влаштували справжній сюрприз для учасників творчого weekend-у: Шоу Мильних Бульбашок.

Цього дня ми  ще раз переконалися: кожна людина талановита по-своєму. Тож до нових зустрічей, наші талановиті юні друзі!