Нещодавно ми отримали дуже приємний подарунок. Книжку дитячої письменниці Світлани Віртоли «Юна.Війна» з автографом та побажанням для читачів бібліотеки № 120.

Sveta Vertola є засновницею проєкту «Твоя поетична листівка», та авторкою і співавторкою декількох книжок. А її роман "Юна. Війна" увійшов до переліку претендентів на здобуття премії імені Олеся Гончара.
Про що ця книга?.. Юна та Рома живуть у місті Іловайськ, що знаходиться біля Донецька. Вони були хорошими друзями, але потім це переросло у дещо більше. Герої переживали звичайні підліткові проблеми, та потім їх спіткали досить дорослі переживання… Сюжет стартує від Революції гідності, закінчується історія вибухами 24 лютого 2022.
 
Ось що пише сама письменниця Sveta Vertola про свою повість «Юна. Війна».
❤️ « Головній героїні я хотіла дібрати якесь унікальне, рідкісне ім‘я. І спочатку її звали Єсенія. Потім, коли я написала перші розділи, то зрозуміла, що це ім‘я мені не резонувало саме у цій історії.
❤️ Юна прийшла спонтанно і далі я вже не мала жодних сумнівів. Бо це і ім‘я, і стан душі, і оце відчуття дитинності, юності, яке навіть у назві протиставляється випробуванням, які лягли на долю героїв.
❤️ Перша, чорнова назва - «Кордони між нами». Але коли рукопис відлежався, то я змінила її, і видавництво отримало цю повість із назвою «Юна. Війна».
❤️ Більшість героїв у книзі мають реальні прототипи. На жаль. …
 
Книга вже має своїх шанувальників серед наших користувачів…
Дякуємо пані Світлані за чудову книгу!


Наша адреса: м. Київ, вул. Попова, 12
Тел.: (044) 430-50-11


Транспорт:
Автобуси: 32, 72 - їхати до зупинки " Мостицька"
Тролейбуси: 18, 6, 25 -їхати до зупинки " Мостицька"
Трамваї: 12, 19 - їхати до зупинки "Інститут ім. Бакуля"
Маршрутні таксі:219, 181, 525, 420, 32, 159, 227 -їхати до зупинки " Мостицька"