20 березня у світі відзначається день казки.

Добрі, мудрі, чарівні та повчальні казки супроводжують людину с самого початку її життя. Адже в казці зібрана мудрість багатьох поколінь.
Слухаючи чи читаючи казки, дитина пізнає світ, розвиває увагу та фантазію, вчиться розпізнавати добро і зло у вчинках казкових героїв.
А ще, як вважають психологи, улюблена з дитинства казка має вплив на життєвий шлях людини, її долю та модель поведінки.
Тож напередодні Всесвітнього дня казки для працівників бібліотеки, батьків наших читачів та всіх зацікавлених, ми провели зустріч з психологом Дегтярьовою Вікторією «Казка: сценарій життя?».
Під час спілкування ми дізналися багато нових, а подекуди і несподіваних фактів про народні та літературні казки. А ще разом склали психологічний портрет головних героїв відомої казки та проводили аналогії між казковими сюжетами та реальним життям.
Спілкування було жвавим та невимушеним, учасниці охоче дискутували між собою, ставили питання психологу та ділились «казковими» сюжетами з власного життя. А дехто навіть виявив бажання написати власну казку, щоб опрацювати її разом з психологом…
Закінчилась наша зустріч неформальним спілкуванням за чашкою чаю та смачним пирогом, який власноруч спекла для нас пані Анастасія.
Дякуємо пані Вікторії та всім учасницям заходу! Спілкування було цікавим та корисним для всіх…


Наша адреса: м. Київ, вул. Попова, 12
Тел.: (044) 430-50-11


Транспорт:
Автобуси: 32, 72 - їхати до зупинки " Мостицька"
Тролейбуси: 18, 6, 25 -їхати до зупинки " Мостицька"
Трамваї: 12, 19 - їхати до зупинки "Інститут ім. Бакуля"
Маршрутні таксі:219, 181, 525, 420, 32, 159, 227 -їхати до зупинки " Мостицька"