З самого початку війни і бібліотекарі, і наші користувачі намагаються, чим можуть, допомогти армії та підтримати українців, які опинились у скрутному становищі.

Разом з БФ Multihuman ми відвідуємо деокуповані села, беремо участь в заходах на підтримку дітей та родин ВПО та ЗСУ, а також постійно збираємо та передаємо книжки, іграшки, теплі речі для мешканців деокупованих селищ Київщини та Чернігівщини.
В приміщенні бібліотеки постійно проводиться збір різних необхідних речей для бійців ЗСУ та поранених, які перебувають у шпиталі. Моральною підтримкою нашим хлопцям стають малюнки, обереги, зроблені юними читачами бібліотеки.
Нещодавно до нас знову завітали представники БФ Multihuman. Цього разу вони урочисто вручили наймолодшій волонтерці та постійній читачці нашої бібліотеки Полина Фощан переданий спеціально для неї прапор від «Чорних Запорожців» та організували відеозв`язок з бійцями. А прапор України з підписами наших користувачів та чергові зібрані речі передано волонтерам для відправки за призначенням.
Шана та подяка всім, хто боронить наші землі!
Бережімо себе, один одного та допомагаймо тим, хто цього потребує. Долучайтесь з нами до добрих справ разом з Multihuman. Все буде Україна!


Наша адреса: м. Київ, вул. Попова, 12
Тел.: (044) 430-50-11


Транспорт:
Автобуси: 32, 72 - їхати до зупинки " Мостицька"
Тролейбуси: 18, 6, 25 -їхати до зупинки " Мостицька"
Трамваї: 12, 19 - їхати до зупинки "Інститут ім. Бакуля"
Маршрутні таксі:219, 181, 525, 420, 32, 159, 227 -їхати до зупинки " Мостицька"