Найцінніше, що є у людини – це її здоров’я. І вчитися берегти його потрібно з дитинства. Саме такою була ідея Дня інформації «Вчись бути здоровим» , що пройшов в нашій бібліотеці.
Цього дня ми запропонували нашим користувачам ознайомитись з книжками з виставки, прослухати індивідуальні бесіди про здоровий спосіб життя, переглянути мультфільм «Носіть маску!» та взяти участь у хвилинках здоров’я. А для дорослих користувачів бібліотеки було обладнано інформаційний куточок з корисною для них інформацією.
Ну і, звичайно ж, ми не могли обійти тему коронавірусу, яка зараз хвилює кожного. А знайти необхідні слова, пояснити дітям причини змін у теперішньому житті, навчити їх базовим правилам поведінки задля збереження здоров’я - нам дуже допомогла «Історія про коронавірус» Марії Антонелли Костантіно, яка є у нас в бібліотеці.
Тож бережіть себе та будьте здорові!""