ukenfrdeitptru

Калейдоскоп подій

 25 лютого 2021 року – 150 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) видатної української письменниці, поетеси, перекладачки, громадської діячки.

Детальніше...

Щороку, напередодні Міжнародного дня дарування книг, ми проводимо акцію «Подаруй бібліотеці книгу!»
Цей рік не став винятком. Бібліотека отримала багато цікавих книжок в дарунок від наших читачів та їхніх родин.
Дякуємо за участь в акції всім небайдужим! Ви робите добру справу, адже завдяки вам значно покращується якість бібліотечного фонду!
 
А також нагадуємо: подарувати книги бібліотеці можна не тільки в день дарування книжок. Ми завжди раді таким подарункам!
 

 Мабуть, ніщо так не спонукає людину до творчості, як любов!

Саме кохання стало тією рушійною силою, завдяки якій були створені справжні шедеври світової культури, якими захоплюється людство.
Детальніше...

 Ніщо так не впливає на дитячу душу, як приклад. Ніщо так не спонукає до досягнення мети, як знайомство з біографіями видатних особистостей. А ще іноді вчасно прочитана книжка може вплинути і на вибір майбутньої професії, і на весь життєвий шлях людини.

Детальніше...

 29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут – саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Річниця бою під Крутами - ще один привід згадати минуле і переосмислити уроки історії.

Детальніше...