Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
 

 

   

Виставка творчих робіт «Весняний водограй» майстрині
Катерини Казки

У кожній людині живе потяг до прекрасного. Краса нікого не залишає байдужим, вона творить з людиною дива. Яке глибоке естетичне почуття треба мати, щоб кожну оселю перетворити на шедевр: тут тобі й розмальована піч, і яскраві вишиті рушники, і писані тарелі та ложки… Талановита людина – це завжди особистість із складною долею, бо вона відчуває на собі відповідальність за те, щоб свій талант «не закопати в землю», а подарувати його людям, аби вони стали духовно багатшими. Щаслива та людина, яка пізнала себе, знайшла своє місце в житті, розвинула свої здібності й відчула радість від того, що її робота потрібна іншим.
У читальній залі нашої бібліотеки відкрилася виставка творчих робіт «Весняний водограй» майстрині Катерини Казки, це різноманітні в’язані речі (капелюшки,шалі,серветки, оригінальні прикраси для дівчаток), слінгобуси. Катерина не тільки майстриня, а ще любляча мати двох чудових діточок, які є користувачами нашої бібліотеки.
По даній тематиці була підібрана література і був проведений огляд літератури «Плекаймо у собі майстра!».
Запрошуємо всіх бажаючих до нашої бібліотеки відвідати виставку творчих робіт «Весняний водограй» майстрині Катерини Казки

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ