Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
 

 

   

Виставка-портрет «Невмируща слава Кобзаря»

До 200 - річчя від дня народження великого українського письменника Т.Г.Шевченка була розроблена виставка-портрет «Невмируща слава Кобзаря».

«Він був сином мужика і став володарем в царстві духа, - писав про Тараса Шевченка Великий Каменяр України Іван Франко, - він був кріпаком, і став велетнем в царстві людської культури… Доля переслідувала його в житті, скільки лиш могла, та вона не зуміла перетворити золото його душі у іржу. Найкращий та найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу і всерозквітаючу радість, яку в мільйонів людських сердець все наново збуджуватимуть його твори».

Хоча Тарас Шевченко жив понад півтораста років тому, але нас і сьогодні хвилює його життя. Ми і сьогодні хочемо знати, як склалась його прижиттєва і посмертна доля, як він жив і працював, з ким дружив, кого любив, а кого ненавидів, яким він був у побуті та особистому житті, які були його погляди, переконання, смаки, уподобання. Це є велика Людина, життя котрої український письменник Олександр Гаврилюк назвав величавою поемою, згустком великої трагедії мільйонів українців, одним з найбільших велетнів світової історії.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ