Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
 

 

   
Народні символи України

Кожна нація, кожен народ має свої національні символи, що укоренились протягом багатьох століть та освятилися часом. Українські народні символи втілюють характер народу та передаються нашими пращурами не одну тисячу років.

В скрутну годину кожна людина серцем та душею звертається до рідних та вічних символів: батьківської оселі, чистої криниці, хлібу та калини. Всі ці святині дають силу, наснагу, завзяття.

Наша писанка, вишиванка, українська хата з тином вирізняють нас українців, з-поміж інших народів. Ми виступаємо як самобутня нація. В найтяжчі часи своєї історії наш народ вистояв, зберігши свій дух, своє коріння та національні святині. І все найкраще, що передали наші пращури ми маємо шанувати та берегти.

Отож, другу нашу зустріч з дітьми ми присвятили темі «Народні символи України». Нашу годину юного українця ми розпочали зі співання Державного гімну України. Діти показали глибокі знання з даної теми, співали та декламували вірші на відомі їм символи. Прекрасне виконання дівчатками «Чорнобривців», «Черемшини», «Ой летіли дикі гуси» зворушували до сліз своїх ровесників.

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ