Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
 

 

   
Година маленького українця «Ми діти твої, Україно!»
«Державні символи України»

 

Людина починається з любові до матері, з вміння любити і шанувати людей. Рідна мама і рідний тато, рідна земля і рідна Україна, рідна мова… Рідний, рідне, народ, рід – однокореневі слова. Ці слова святі. Вони тримають нас на світі і вчать любові до нашої України. Нашої нації. Людина має завжди пам’ятати, звідки вона родом, де її коріння, глибоко знати історію свого народу, його мову, культуру. Україна – це край невимовної краси і тяжкої недолі. Українці пишаються тим, що їхня Батьківщина не раз переживала дні своєї слави, мужньо переносила найважчі випробування, коли гинули мільйони її дочок і синів. Пізніше вона відроджувалася, виростала з пожарищ і руїн, виховувала нові покоління закоханих у рідну землю лицарів правди і волі.

Наша доля пов’язана з Україною. Тому ми повинні любити її «у сні і наяву». Всіх українців об’єднує спільна мета, одне бажання – побудувати Україну, яка підніметься на гідний рівень і явить себе зорею всьому світові. А в неї сили будуть! Вона візьме їх у нас, а ми – з глибокої криниці народних талантів. Ми повинні все, все віддати тобі, Україно! Все, навіть наші серця. Зараз, в цей час, як ніколи, треба розвивати патріотичні почуття маленьких українців.

Тому наша бібліотека вирішила провести цикл годин маленького українця «Ми діти твої, Україно!». Перша зустріч, за темою «Державні символи України», відбулася у нашій бібліотеці з учнями 4-х класів, школи № 211.

Діти співали гімн України «Ще не вмерла Україна», декламували вірші, співали пісні.
Закінчилась зустріч складанням із паперу голуба миру.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ