Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
 

 

   

 

16 березня 2012 року до бібліотеки ім. Г. Котовського для дітей завітали учні 1-А класу середньої загальноосвітньої школи №233.

 Колектив бібліотеки гостинно зустрів юних відвідувачів та розпочав знайомство із книгозбірнею. Адже для багатьох з присутніх це були перші відвідини бібліотеки!

Дітей провели по залам, розповіли їм правила користування бібліотекою, показали місця для роботи.

Під час екскурсії вони дізналися, як користуватися каталогами для пошуку бажаної інформації, вчилися розрізняти літературу за жанрами для того, щоб вміти правильно сформувати читацькі запити.

Юних читачів знайомили із тематичними виставками, книжечками та журналами, які отримує бібліотека. Кожен знайшов для себе щось цікаве і заходився читати, або роздивлятися яскраві ілюстрації.

Найприємнішою для дітей частиною екскурсії стала гра-вікторина – діти залюбки відгадували загадки та прислів’я про книжки та літературних героїв.

Усі учні 1-А класу середньої школи №233 стали користувачами бібліотеки ім. Г. Котовського для дітей і багато дізналися про її роботу.

Завжди з нетерпінням чекаємо на зустріч із вами, любі друзі! Приходьте ще! Колектив бібліотеки готовий допомагати вам із пошуком цікавої інформації та завжди підкаже, з якою чудовою книжкою провести дозвілля!

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ