Colors: Purple Color

У минулу п’ятницю 31.05.2024 о 16.00 на відкритому майданчику по вул. О. Архипенка, 3, відбувся наш  черговий Бібліофест за участю всіх 11 бібліотек Оболонського району! Цього разу Бібліофест проходив під гаслом «Хай буде дитинство щасливим і мирним», адже ми присвятили наш захід святкуванню Дня захисту дітей.

В останній день вересня в Україні традиційно святкується Всеукраїнський день бібліотек, наше професійне свято! Колектив ЦБС Оболонського району міста Києва відзначив його у цьому році дуже цікавою та пізнавальною екскурсійною поїздкою землями Черкащини, які зберігають численні згадки та пам’ятки нашої історичної минувшини.

27 травня 2023 року на відкритому майданчику біля публічної бібліотеки ім. Панаса Мирного відбувся Бібліофест з нагоди  відзначення Дня Києва, який провели співробітники бібліотек Централізованої бібліотечної системи Оболонського району м. Києва за сприяння відділу культури Оболонської РДА та за благодійної підтримки депутата Київради Мирослави Михайлівни Смірнової.

Шановні читачі! Запрошуємо Вас взяти участь у Громадському обговоренні щодо перейменування 5-ти бібліотек ЦБС Оболонського району м. Києва

Кошти, які зібрали 30 вересня  2022 року, під час ярмаркування на бібліофесті "Разом до перемоги!", в рамках святкування Всеукраїнського деня бібліотек, передали волонтерам Міжнародному клубу «Rotary Club Kyiv International», які закупили  ліки і передали бійцям 244-ї ОБТ ТРО, що мужньо захищають кордони нашої країни на Харківщині.

СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 Вже давно стало доброю традицією відзначати 30 вересня Всеукраїнський день бібліотек - свято важливе для кожного з нас, яке об’єднує працівників бібліотек і усіх небайдужих громадян. 

Шановні Оболонці!

 З 01 квітня 2022 року бібліотеки Оболонського району відновляють свою роботу з обслуговування користувачів

 Чекаємо на вас:

 Центральна публічна районна бібліотека ім. О.С. Пушкіна – проспект Оболонський, 16

понеділок- четвер  з 11:00 до 15:00

неділя з 11:00 до 15:00

п’ятниця та субота – вихідні дні

Публічна бібліотека ім. Панаса Мирного – вул. Кондратюка, 4-Б

понеділок- п’ятниця  з 11:00 до 15:00

субота та неділя – вихідні дні

Все буде Україна!

Дочірні категорії