Colors: Purple Color

Калейдоскоп подій

Шановні читачі! Запрошуємо Вас взяти участь у Громадському обговоренні щодо перейменування 5-ти бібліотек ЦБС Оболонського району м. Києва

Кошти, які зібрали 30 вересня  2022 року, під час ярмаркування на бібліофесті "Разом до перемоги!", в рамках святкування Всеукраїнського деня бібліотек, передали волонтерам Міжнародному клубу «Rotary Club Kyiv International», які закупили  ліки і передали бійцям 244-ї ОБТ ТРО, що мужньо захищають кордони нашої країни на Харківщині.

СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 Вже давно стало доброю традицією відзначати 30 вересня Всеукраїнський день бібліотек - свято важливе для кожного з нас, яке об’єднує працівників бібліотек і усіх небайдужих громадян. 

Шановні Оболонці!

 З 01 квітня 2022 року бібліотеки Оболонського району відновляють свою роботу з обслуговування користувачів

 Чекаємо на вас:

 Центральна публічна районна бібліотека ім. О.С. Пушкіна – проспект Оболонський, 16

понеділок- четвер  з 11:00 до 15:00

неділя з 11:00 до 15:00

п’ятниця та субота – вихідні дні

Публічна бібліотека ім. Панаса Мирного – вул. Кондратюка, 4-Б

понеділок- п’ятниця  з 11:00 до 15:00

субота та неділя – вихідні дні

Все буде Україна!

 Нові меблів та комп’ютери подаровані паном Кім Мінхо (БО “Благодійний фонд ”Любов для світу”), вже в бібліотеках району, чекають на своїх користувачів!!! ДЯКУЄМО Андрій Прудченко (ГО "ВО "Світле Майбутнє") за логістику та допомогу з транспортуванням!

 12 листопада 2021 року у приміщення Центральної публічної районної бібліотеки ім. О. С. Пушкіна відбулася надзвичайна подія – урочиста церемонія передачі 11 бібліотекам Оболонського району столиці благодійного дару – 40-ка нових і потужних комп’ютерних систем, 40 офісних столів і крісел та 8 багатофункціональних пристроїв.

У останні роки в Україні, особливо у середовищі дітей та молоді, все більшої популярності набуває відносно нова традиція святкування «Хелловіну» (англ. «Halloween»), назва якого походить від виразу «All Hallows Even», (а зовсім не від слова «Hell» («Пекло»), як часто думають люди) і буквально означає «Надвечір’я напередодні Дня Усіх Святих».

Дочірні категорії