ukenfrdeitptru
Colors: Purple Color

{tab Про нас}

На нашому порталі Ви зможете знайти:

     Інформацію про бібліотеки нашого району, біографії та статті про життя і діяльність видатних діячів, на честь яких названо бібліотеки, краєзнавчі матеріали про Оболонь та Куренівку, повні зібрання творів О.С.ПушкінаАнни Ахматовоїзбірки Анни Ахматової іноземними мовамипереклади, зроблені нею, галерею "Анна Ахматова в образотворчому мистецтві"твори Панаса Мирного та твори Самеда Вургуна в перекладах українською мовою. 
    

{tab Ми на карті Києва}

Калейдоскоп подій

Шановні користувачі!
Бібліотеки Оболонського району  відновлили свою роботу в адаптивному режимі з 02 червня 2020 року.
Обслуговування здійснюватиметься виключно на прийом та видачу книжок за попереднім замовленням з понеділка по п’ятницю. СУБОТА ТА НЕДІЛЯ – ВИХІДНІ.
Замовлення приймаються в робочі години за телефонами та на електронні адреси бібліотек.

Шановні друзі, колеги,
мешканці Оболонського району і гості столиці!

 Якщо ви цікавитеся мистецтвом, є креативною особистістю, бажаєте брати участь у різноманітній цікавій активності або навіть є молодим художником, скульптором, народним майстром чи дизайнером, то обов’язково скористайтеся нагодою відвідати мистецьку галерею «Оболонь-art», яка розташована у Центральній районній бібліотеці імені Героїв Небесної Сотні для дітей за адресою: м. Київ, проспект Героїв Сталінграду, 51-Б.

24 травня 2019 року напередодні святкування Дня Києва – Дня Столиці,  саме з нагоди підготовки до цих визначних загальноміських подій, в Оболонському районі м. Києва успішно відбувся Бібліофест «Читати - це мудро, читай українське!».

Захід відбувся на майданчику перед публічною бібліотекою ім. Панаса Мирного, що знаходиться за адресою по вулиці ім. Ю. Кондратюка, 4-Б. У ньому взяли участь творчі колективи усіх 11 бібліотек району – і публічних бібліотек, і бібліотек для дітей.

 Нова книга – це завжди велика радість і для нас, працівників бібліотек, і для наших читачів, які з нетерпінням чекають на літературні надходження, запитують нас про книжкові новинки.

ЦБС Оболонського району м. Києва брала участь у міському конкурсі на кращий плакат-мотиватор на підтримку та розвиток читання

Дочірні категорії