ukenfrdeitptru
Colors: Purple Color

Калейдоскоп подій

 Нові меблів та комп’ютери подаровані паном Кім Мінхо (БО “Благодійний фонд ”Любов для світу”), вже в бібліотеках району, чекають на своїх користувачів!!! ДЯКУЄМО Андрій Прудченко (ГО "ВО "Світле Майбутнє") за логістику та допомогу з транспортуванням!

 12 листопада 2021 року у приміщення Центральної публічної районної бібліотеки ім. О. С. Пушкіна відбулася надзвичайна подія – урочиста церемонія передачі 11 бібліотекам Оболонського району столиці благодійного дару – 40-ка нових і потужних комп’ютерних систем, 40 офісних столів і крісел та 8 багатофункціональних пристроїв.

У останні роки в Україні, особливо у середовищі дітей та молоді, все більшої популярності набуває відносно нова традиція святкування «Хелловіну» (англ. «Halloween»), назва якого походить від виразу «All Hallows Even», (а зовсім не від слова «Hell» («Пекло»), як часто думають люди) і буквально означає «Надвечір’я напередодні Дня Усіх Святих».

 Сьогодні, 20.05.2021, ми разом з усією нашою країною відзначаємо Всесвітній день Вишиванки, який, починаючи з 2006 року, став вже традиційним міжнародним святом, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Дочірні категорії