Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
   
   
   

Екскурсійний тиждень «На гостину в Книжковий дім»

Книжка добрий мудрий друг,
Книжка знає все навкруг,
Про старі й нові країни,
Космос та морські глубини…..

Вона розкриває перед нами чарівний світ краси і добра, стає близьким другом, вірним супутником у житті.

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, залучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.

З 17 травня по 25 травня в бібліотеці пройшов екскурсійний тиждень «На гостину в Книжковий дім». Протягом тижня бібліотеку відвідували учні 1 – 4 класів 244 и 20 шкіл.

Вони з задоволенням знайомилися зі структурними підрозділами бібліотеки, з розстановкою книжкового фонду , вчились самостійно вибирати книжки та ознайомилися з правилами користування бібліотекою.

Для юних читайликів були підготовлені різноманітні конкурси, загадки, забавки, зустрічі з улюбленими персонажами відомих дитячих літературних творів і ,звичайно, знайомство з новими, яскравими книгами та періодичними виданнями.

Діти не лише розважалися, а й дізналися багато нового й цікавого.

Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили усміхнені обличчя наших маленьких читачів та їх слова вдячності.

Дуже сподіваємось , що маючи стільки цікавинок , бібліотека надалі стане для дітей одним з кращих дозвіллевих та самоосвітніх центрів.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>