Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
   
   
   

День літературного знайомства
«Охоронниця слова Тетяна Майданович»

Цікаво і весело в бібліотеці щорічно проводиться Всеукраїнський тиждень дитячого читання. У цьому році він розпочався Днем літературного знайомства «Охоронниця слова Тетяна Майданович»

До бібліотеки на зустріч з дітьми завітала незвичайно талановита, дуже цікава людина, автор численних книжок для дорослих та дітей , поетеса і прозаїк, поет – пісняр, літературознавець, мовознавець, богослов, член Національної спілки письменників України, редактор – видавець Тетяна Василівна Майданович.

Протягом дня в бібліотеці пройшли зустрічі з читачами різної вікової категорії.

Письменниця познайомила учнів 3 та 8 класів зі своєю творчістю, ділилася своїми творчими планами, звернула увагу дітей на роль книг в житті людини.

Лунали поезії Т. Майданович, які увійшли до збірки «Країна Українія», «Калиновий птах» у виконанні автора. Діти з задоволенням слухали і самі читали та інсценували її вірші, а учні 8 класу подарували автору власноручно намальований плакат , присвячений її творчості. Протягом заходу також лунали її пісні у записі відомих колективів.

Читачі були в захваті від зустрічі. Година приємного спілкування та читання промайнула швидко, та діти не поспішали прощатися з Тетяною Майданович, вони ще довго спілкувалися з письменницею, ставили багато запитань, та домов ляли с я про нові зустрічі.
Закінчилось знайомство фото та автограф – сесією. А на згадку про зустріч Тетяна Майданович подарувала бібліотеці та дітям свої книжки.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>