Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
   
   
   

 

Родинне свято
«Нас єднає Різдвяна колядка»
Новий Рік та Різдво для кожного з нас – улюблені з дитинства свята. Вони ваблять таїнством, очікуванням дива, наповнюють радістю. В дні зимових канікул - 4 січня бібліотека ім. Аркадія Гайдара для дітей гостинно зустрічала дзвінкоголосих колядників, щедрувальників з щирими побажаннями здоров’я, добра, миру, надії, злагоди. Вони завітали до бібліотеки, щоб взяти участь в родинному святі «Нас єднає Різдвяна колядка». За гостинним різдвяним столом у бібліотеці зібралися найактивніші користувачі.

Вони вирішили доторкнутися до справжніх перлин народної мудрості, заглибитись у народні традиції. Розпочалося свято вітальним словом бібліотекаря, розповіддю про історію святкування Різдва в Україні.

А потім кожен з присутніх розповів про свої сімейні звичаї та традиції святкування новорічних та різдвяних свят, які виявились досить цікавими.

А новорічно – різдвяне дійство «Пригоди в зимовому лісі», головними героями якої були баба Яга та Лісовик, яких грали читачі нашої бібліотеки, занурило всіх в чарівну казку.

Новорічна ялинка, гарно прикрашений зал, весела музика – все це створило атмосферу справжнього свята. Батьки разом з дітьми з задоволенням брали участь в різноманітних конкурсах: «Музична розважалочка», «Чарівний мішечок», «Справжній джентльмен», «Штовхання ядра» тощо, та отримували цікаві призи.

Свято завершилось смакуванням солодощів біля новорічної ялинки.

Всі залишили бібліотеку з гарним настроєм, задоволеними та щасливими.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>