Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
   
   
   

День пам’яті

«Хай буде пам'ять незгасима»

В історії нашого народу є події і дати, значення яких неможливо забути.

9 травня 1945 року   назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті. Цей День святкують не тільки ветерани Другої Світової війни, але і їх діти, внуки, правнуки.

 Пам'ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії. Молоде покоління може дізнатися про бойові подвиги фронтовиків, воєнне життя тільки з їхніх розповідей, творів художньої літератури, кінофільмів.

До Дня Пам’яті та примирення і 71-річниці Перемоги над нацизмом у другій світовій війні 5 травня в центральній районній бібліотеці ім. Аркадія Гайдара для дітей пройшов день пам’яті «Хай буде пам'ять незгасима».

 Залишимо на хвилину
щоденні турботи!
Згадаємо усіх тих,
хто загинув за тебе,
За мене, за всю Україну!

Щоб згадати героїв-визволителів, вклонитися їх подвигу, згадати словами подяки тих, хто живий, і тих, хто не дожив до Великої Перемоги, читачі бібліотеки мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою «Знову білим цвітом вкрилися сади і знов приходить свято Перемоги».

Протягом дня в бібліотеці лунали записи пісень та віршів про війну у виконанні видатних артистів. Не менш проникливо, душевно і з любов’ю пролунали вірші воєнної та післявоєнної пори у виконанні читачів бібліотеки.

 Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

 

 

return_links(); ?>