Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
   
   
   
Літературна зустріч:
Книжковий світ Галини Кирпи та Дмитра Чередниченка

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання 1 квітня до бібліотеки ім. Аркадія Гайдара для дітей завітала талановита родина письменників: письменниця, перекладачка, літературний редактор, авторка віршів і прози для дітей і дорослих - Галина Кирпа та письменник, поет, літературний редактор, педагог, мистецтвознавець - Дмитро Чередниченко.

Вони розповіли про свій життєвий і творчий шлях, презентували свої збірки: посібник з етики для початкової школи «Андрійкова книжка» та «Український садочок»,книжки-білінгви «Скільки? / How many?», «Місяць у колисці», «Чого Волошка запишалася», відповідали на численні запитання аудиторії.

Презентація книги «Мій тато став зіркою» Галини Кирпи торкнулася до самої глибини душі не тільки дітей, але й дорослих.
Це зворушлива оповідь маленької дівчинки, тато якої загинув на Майдані в 2014 році. Дівчинці важко змиритися з тим, що тато вже не пригорне її міцно-міцно, не малюватиме з нею пастельками тополю аж до неба, не побачить її маленької сестрички. Героїня книжки роздумує про зовсім недитячі теми: смерть, барикади, гради та біженців. А полеглий за правду тато дивиться на неї з неба.
Презентація книжки перетворилася в справжню патріотичну годину. Книга надихнула дітей на малювання малюнків та написання зворушливих листів воїнам АТО.
Усі присутні були захоплені неповторністю та чарівністю художнього слова Галини Кирпи та Дмитра Чередниченка. Учасники зустрічі переконалися, що життя без книг важко уявити, адже вони вчать нас добру, розвивають фантазію і уяву, навчають оптимізму і справедливості.

Такі заходи прищеплюють любов до читання та навчання, інтерес до книги, поглиблюють почуття патріотизму та любов до України.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

 

 

return_links(); ?>