Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
   
   
   

 

Каскад читацьких задоволень
«У світі казки чарівної»

 

Щорічно для дитячих бібліотек останній тиждень березня сповнений приємних турбот пов’язаних з проведенням Всеукраїнського тижня дитячого читання. Читачі його люблять і чекають з нетерпінням. Це час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття. Зустрічі з найулюбленішими письменниками, їх новими книжками, літературні подорожі, ігри та вікторини, різноманітні конкурси, майстер-класи, тощо.

Цього року Всеукраїнський тиждень дитячого читання в бібліотеці ім. Аркадія Гайдара для дітей проходить під гаслом: «Нашій книжці – слава! В ній наука і розвага, втіха і забава».
Кожен день тижня присвячений певній темі. В залах бібліотеки оформлені яскраві книжкові виставки: «Дозвольте, Книго, привітати Вас», «Книжкові іменини».

24 березня в бібліотеці пройшов захід «У світі казки чарівної». Діти з цікавістю відповідали на питання вікторини «Книга - твій друг» та з задоволенням пограли в міні – гру «Кульку впіймай - назву книжки відгадай». Для читачів була проведена творча хвилинка «Те, що я читав, я намалював». Після чого, діти занурились у світ дитячих фантазій, гарного настрою й казкових перетворень.
Майстер – клас «Пухнасте диво» для дітлахів перетворився в цікаву гру.

Було приємно спостерігати, як на папері народжуються пухнасті різнокольорові картинки. За допомогою таких занять в дітей розвивається не тільки уважність, акуратність та відчуття кольору але й цікавість до читання та краще сприйняття книги.
   

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

 

 

return_links(); ?>