Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
   
   
   

Веселий ярмарок «Маленький підприємець»

Для того, щоб спільне дозвілля дітей та батьків (а також бабусь та дідусів) було цікавим, корисним, веселим в бібліотеці ім. Аркадія Гайдара для дітей проводяться різноманітні заходи.

27 лютого малеча 4-5 років, яка відвідує дитячий клуб «Супутник», разом з батьками вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Маленьким майбутнім читачам була проведена мандрівка «Книжковим містом». Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг та журналів. Діти з цікавістю їх розглядали, а потім з радістю вибрали книжечки, які їм вперше записали до власного формуляру.

А потім розпочався веселий ярмарок «Маленький підприємець», який пройшов в цікавій ігровій формі, де активну участь взяли і батьки.

Діти принесли свої вироби: поробки з паперу та картону, малюнки, печиво та інші солодощі. Вони з задоволенням рекламували і продавали свої вироби. За участь малюки отримали сертифікат «Маленький підприємець»

Участь у таких заходах допомагає дитині налагоджувати стосунки з однолітками, сприяє формуванню у дітей навичок культури поведінки, покращенню взаєморозуміння, уваги одне до одного, знайомить їх з основними поняттями економіки та бізнесу. Закінчився захід веселими рухливими іграми, які провели аніматори.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

 

 

return_links(); ?>