Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
   
   
   

 

Конкурс Веселих і Кмітливих
«Читай як я, читай зі мною, читай краще мене»

Існує думка, що інтернет та електронні книги витіснили на другий план друковану літературу. Адже хороша книга – ніби бесіда з розумною людиною. З книги можна почерпнути знання, знайти відповіді на всі запитання. У ній весь неосяжний світ. Усе, що створено людським розумом, до чого прагне наша душа, знаходить відображення у книзі.

Для того, щоб дізнатися яку роль в житті дітей відіграє книга, працівники центральної районної бібліотеки ім. Аркадія Гайдара для дітей запросили на гостину учнів 7 класів 226 та 20 шкіл. Їм було запропоновано взяти участь в КВК «Читай як я, читай зі мною, читай краще мене».

На початку конкурсу учасників привітав депутат Київської міської ради Михайленко В. О., який теж зазначив, що друкована книга займає важливе місце в житті кожної людини і побажав учасникам успіхів в конкурсі.

Дві команди «Всезнайки» та «Читайлики» змагалися у кмітливості, ерудиції та винахідливості. В ході заходу вони взяли участь в різноманітних конкурсах з використанням мультимедійних засобів.
1. Конкурс – розминка «Я – книгоман».
2. Краєзнавчий конкурс «Як тебе не любити, Києве мій?»
(Впізнати за фотографіями відомі місця та пам’ятники Києва)
3. Конкурс «Літературно – карусельна дзиґа».
4. Конкурс «Пам’ятники літературним героям».
(Впізнати за фотографіями пам’ятники літературним героям.)
5. Конкурс «Літературні інтелектуали». (Учасники повинні були впізнати за певними словами назву твору та його автора)
6. Конкурс капітанів «Книжкова плутанинка» (Треба було прослухати текст та знайти в ньому назву творів та згадати авторів)
7. Конкурс «Літературний пінг-понг». (Треба було добрати літературним героям пару до вподоби).

А для групи підтримки – депутата та його помічника, вчителів та бібліотекарів шкіл, які були присутні на заході, був проведений конкурс «Веселий ерудит».

Наприкінці заходу команди отримали грамоти за участь в КВК, а команда «Всезнайки», яка перемогла в цьому конкурсі отримала в подарунок ще й цікаві книжки.
Не залишив всіх учасників без подарунків і депутат Михайленко В. О. Від нього вони отримали солодкі призи.

Діти отримали масу позитивних емоцій та висловили бажання й надалі приймати участь в різних заходах, які проходять в бібліотеці.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

 

 

return_links(); ?>