Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
   
   
   

Історична мандрівка

«Сіяй в віках козацька слава»

На світі багато чудових країн,

Мені наймиліша, найкраща країна,

Яка піднялася, мов фенікс з руїн,

Безсмертна моя Україна!

Нема життя без України, бо Україна, як мати, яку не обирають, бо Україна – це пісня, яка вічна на цій землі. Україна має багато вікову історію. Вона поправу може пишатися своїми видатними синами і доньками.

До Дня захисника України, Дня українського козацтва в Центральній районній бібліотеці ім. Аркадія Гайдара для дітей була проведена історична мандрівка «Сіяй в віках козацька слава».

Метою заходу було поглиблення знань учнів про роль українського козацтва в історії, ознайомлення з особливістю свята Покрови Пресвятої Богородиці, виховання любові до рідної землі, її традицій, вірувань, культури.

Під час проведення заходу присутні дізналися багато цікавого з історії своєї держави. Вони ознайомились з репродукцією історичної картини "Україна Славетна. Від Князя Кия до нашого часу" видатного художника Артура Орльонова, на якій зображені відомі особистості,  які  зробили величезний внесок в розвиток культури і науки України.

Також взяли участь у вікторині та показали свої знання відповідаючи на питання з історії та традицій українського козацтва.

Козак – це воїн, захисник Вітчизни, оборонець кожного, хто живе під небом України. Саме тому за Указом Президента України 14 жовтня було проголошено Днем захисника України.

В ході заходу діти ділилася думками, що таке патріотизм, хто такі патріоти, згадали учасників Євро майдану, «Небесну сотню», розмірковували за що воюють наші хлопці в зоні АТО.

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

 

 

return_links(); ?>