Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
   
   
   

Мегамарафон
«Хай Україна вся читає,
бо книга нас усіх єднає»


До Міжнародного Дня захисту дітей в центральній районній бібліотеці ім. Аркадія Гайдара для дітей пройшов мегамарафон «Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає».


Захід розпочався на бібліотечному майданчику з книжкового флешмобу «Читати це модно!». Метою флешмобу було привернути увагу дорослих та дітей до бібліотеки, долучити їх до читання та показати, що читати це модно! Саме такі гасла лунали на бібліотечному майданчику.


Далі дійство продовжилося конкурсом малюнків на асфальті «Хай завжди буде сонце!». Діти з запалом втілювали свої фантазії на асфальті під музичним супроводом дитячих пісень. Малюючи композиції діти підспівували та танцювали під улюблені пісні.

Після конкурсу малюнків на асфальті гостей було запрошено до бібліотечно – літературної вітальні. У веселій пізнавально-ігровій формі для учнів 3 класів 226 та 244 шкіл було проведено турнір літературних знавців «Розумні та кмітливі». Діти розділилися на дві команди «Читайлики» і «Пізнайки» та обрали собі капітанів. Це був справжній бій літературних титанів. Цікаві завдання спонукали дітей виявити свої знання дитячих книг, літературних героїв…

Перемогла дружба. В подарунок команди отримали книги, які вони будуть з великим задоволенням читати. Час проведений в бібліотеці та заохочуючи призи залишили у них незабутні спогади про зустріч з книгою.

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

 

 

return_links(); ?>