Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
   
   
   

День родинного спілкування
«В душі бринить струна єдина – родина, книга і дитина»

Моя сім`я – мій оберіг.
Душевний спокій мій повік...
Сім’я – це радість, це любов  
І захист щирих молитов.

17 травня у теплому, родинному колі відзначили Міжнародний день матері та Міжнародний день сім`ї читачі центральної районної бібліотеки ім. Аркадія Гайдара для дітей.

Свято Матері приходить до нас у травні, коли заквітчуються яблуневим цвітом сади, в день, коли настав час скласти шану найдорожчій людині у світі – мамі. Цього дня ми вшановуємо й Божу Матір – Діву Марію та свою Вітчизну – неньку-Україну.

А серед усіх геніальних винаходів людства одне з найважливіших місць займає сім`я, родина. «Від родини йде життя людини» , «Без сім ` ї немає щастя на землі» - говорять в Україні. Сім’я – святиня людського духу, берегиня національних звичаїв і традицій.

 

На день родинного спілкування «В душі бринить струна єдина – родина, книга і дитина» були запрошені сім ` ї, в яких батьки читають разом зі своїми дітьми, адже спільно прочитана та обміркована книга – це простір для нових тем спілкування, яке торкає глибинні, сердечні й душевні струни кожного.

Щоб спільне дозвілля дітей та батьків, а також бабусь та дідусів було цікавим, веселим та корисним було проведено ряд заходів:
- організована книжкова виставка «Діти та батьки читають залюбки»;
- година спілкування для батьків
«Читає тато, читає мама, читаю я»;
- для маленьких читачів було проведено конкурс книголюбчиків «Веселись, міркуй та грай».

А родзинкою свята став виступ вокально-інструментального гурту «Громиця». Чудовий спів, професійне виконання народної музики наживо, веселі забави зробили свято незабутнім. Присутні були в захваті від виступу та отримали море позитивних емоцій. Талановиті виконавці так захопили глядачів, що і діти і дорослі разом з ними співали відомі українські пісні.

Що б краще уявити події свята пропонуємо вам переглянути відео.

Після виступу гурту діти і батьки довго не розходилися, ділилися враженнями, спілкувалися і висловлювали побажання частіше зустрічатися в такому теплому родинному колі.

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

 

 

return_links(); ?>