Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
   
   
   

 

Набат пам’яті
«Доки пам’ятаємо живемо»

Чимало свят дарує нам весна,
Як в рідний дім повернення з дороги.
Та є найбільш хвилюючим для нас
Величне свято Перемоги.
Це свято не затьмариться в віках,
В цей день нестимуть люди завжди квіти,
Не обміліє пам’яті ріка –
В серцях нащадків буде вічно жити.

Щороку, в травні, ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945рр.
З метою формування у дітей почуття патріотизму, любові до своєї Вітчизни, її історії та героїчного минулого, для учнів 6-7-х класів в центральній районній бібліотеці ім. Аркадія Гайдара для дітей 7 травня відбувся набат - пам’яті
«Доки пам’ятаємо живемо», присвячений Дню пам’яті та примирення, 70-тій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Розпочався захід з мультимедійної презентації, в ході якої присутні переглянули унікальні кадри воєнних років, прослухали записи пісень та віршів про війну у виконанні видатних артистів.
А презентація на вірш Муси Джаліля «Варварство» надзвичайно схвилювала та не лишила нікого байдужим.
На захід також був запрошений ветеран Другої світової війни Кальченко Віктор Михайлович, давній читач нашої бібліотеки. Він поділився своїми спогадами про війну. Його виступ надзвичайно схвилював учнів і викликав почуття вдячності. Діти задавали питання і з зацікавленням слухали відповіді.
В кінці заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих у Другій світовій війні та тих, хто загинув за незалежність України на Майдані та у військових діях, названих АТО.
Вічна слава солдату – герою
І солдатові без нагород,
Хто загинув хоробро у бою,
Захищаючи рідний народ.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

 

 

return_links(); ?>