Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
   
   
   
Знайомство з бібліотекою «Книжок країна чарівна, у гості вас чекає»
Триває Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Прищепити любов до книги, інтерес до читання – це головне завдання бібліотеки в наш комп’ютерний час. З дитячих літ книжка допомагає людині зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції…
24.03.2015 року на екскурсію до центральної районної бібліотеки ім. Аркадія Гайдара для дітей завітали
дошкільнята дитячого садка № 660.
Вони вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих яскравих книг та журналів.
У молодшому відділі дошкільнята познайомилися з гарно ілюстрованими книжками різноманітної тематики. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принців та принцес, фантастичних пригод та мандрів.
Діти з цікавістю розглядали книжки та слухали розповідь бібліотекаря про значення книжки в житті людини, а також ознайомилися з правилами користування бібліотекою.
А потім вони завітали до «Кімнати чудес», де подивились лялькову виставу «Казка в гості завітала», та відповіли на запитання улюблених казкових героїв: бабусі Шапокляк, Знайки, Лікаря Айболита, дівчинки Жені, Крихітки Єнота, Мавпочки.
Дошкільнята отримали незабутні враження від мандрівки «Книжковим царством» та висловили бажання постійно відвідувати бібліотеку та стати її справжніми читачами.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

 

 

return_links(); ?>