Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
   
   
   

 

Родинний майстер – клас : «Лялька - мотанка – оберіг родини і душі історія»
Лялька - мотанка здавен була оберегом в українській родині. Вона є втіленням добра і лагідності. У кожній родині лялька - мотанка виконувала роль оберегу, була символом мудрості, берегинею роду та зв’язком між поколіннями, одна із найдревніших іграшок, якій вже багато років.
22 березня в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання в центральній районній бібліотеці ім. Аркадія Гайдара для дітей відбувся родинний майстер-клас «Лялька - мотанка – оберіг родини і душі історія»
На захід завітали діти та батьки не байдужі до відродження народної творчості. Олексій Іванович Кулічков, батько читача нашої бібліотеки, розповів про історію народної іграшки, про духовний зміст, який закладали наші предки в її виготовлення.
Найцікавішою частиною заходу для учасників став майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки, де не тільки хлопчики й дівчатка, а й дорослі власноруч створили для себе оберіг – ляльку-мотанку. Олексій Іванович детально розповів про технологію та етапи виготовлення ляльки. Традиційно такі іграшки виготовляються лише з натуральних тканин та матеріалів.
Кожен присутній перед виготовленням загадав бажання, яке обов’язково здійсниться за допомогою ляльки. Хлопці зацікавилися виготовленням козаків, а дівчатка лялечок.
Діти з батьками добре провели разом час, виготовляючи родинний оберіг, який нагадуватиме їм про тепло і любов сімейного кола. Наші читачі поверталися додому з приємними враженнями та гарним настроєм.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

 

 

return_links(); ?>