Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
   
   
   

Віртуальна подорож
«Іду з дитинства до Тараса»

Щовесни, коли тануть сніги
І на рясті просяє веселка
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

Близько століття на крутому березі Дніпра височить вилитий з бронзи пам’ятник невмирущому Тарасу Шевченку – великому українському поету і художнику, чия любов до України, до її народу втілена в живому слові.

В 47 років пішов він із життя. З них: 24 роки – у рабстві, 10 років – мучився в солдатській неволі на засланні, і всього 13 років був вільною людиною. І за такий короткий час свого життя Шевченко зміг зробити для нашої культури стільки, скільки не зробив жоден поет до нього і жоден після.

Творчість Великого Кобзаря для кожного українця має особливе значення. Все своє життя Шевченко присвятив Україні та боротьбі за свободу українського народу. В його віршах – любов до рідного краю, незламна сила й дух.

Плине час, але кожного року на початку березня всі українці
вшановують пам'ять Великого Кобзаря. 9 березня була відзначена 201 - річниця з дня його народження.

Центральна районна бібліотека ім. Аркадія Гайдара для дітей не могла залишитись осторонь цієї дати, тому 12 березня 2015 року для учнів 6-х класів відбулась віртуальна подорож «Іду з дитинства до Тараса». Діти ознайомились з життєвим і творчим шляхом поета та художника, переглянули книжково – ілюстративну виставку «Вічне слово Кобзаря», а також відповіли на запитання вікторини «Все про Шевченка ми знаємо».

І ми вдячно всі шануймо
Славного Тараса,
В сім’ї вольній не забудьмо,
Бо він гордість наша.

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

 

 

return_links(); ?>