Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
   
   
   

Калейдоскоп подій

Конкурс: «Розумні та кмітливі»

(Найкращий читач Оболонського району 2014)

Людина бачить у книзі магічну силу, здатну схвилювати, розгнівати, відповісти на запитання, розбудити нові емоції. Є книги – друзі, книги – наставники. Один раз зустрівшись з книгами, людина не розстається з ними ніколи. В житті часто трапляється так, що прочитаний твір підказує людині вибір майбутнього шляху, професії.

 Ти можеш із другом своїм посвариться
І , навіть , образившись, тиждень мовчати.
А книжка не сердиться, книжка не злиться,
Вона лиш добру тебе буде навчати.
І сонце ясніше засвітить для тебе,
І небо засяє таке голубе!
Тобі подружитись із книгою треба,
і книжка ніколи не зрадить тебе!

Осіннього сонячного дня 5 листопада 2014 року в затишних стінах ЦРБ ім. Аркадія Гайдара для дітей зібрались ті, хто любить читати, любить книгу.

На конкурс «Розумні і кмітливі» (найкращий читач Оболонського району 2014) прийшли кращі читачі бібліотек для дітей, учні 6-7 класів. Конкурс складався з 7 різних конкурсних завдань. Розпочався він з домашнього завдання «Моя візитка».

Конкурсанти розповідали про себе, про своє хобі, про свої уподобання в літературі, демонстрували малюнки, поробки, читали вірші та оповідання, співали пісні, ділилися думками, щодо книг, їх значення в житті людини.

Учасники конкурсу проявили знання та кмітливість в конкурсних змаганнях: «Бліц-турнір», «Літературний лото трон», музичний конкурс «Темна конячка».

Історії українського козацтва був присвячений конкурс «Ану, який з тебе козак?», конкурс «Мовний всезнайко» (до дня української писемності та мови), «Розплутай клубочок».

Переможців визначило журі, ними стали: Бойчук Оксана, Сосновська Ярослава, Ковба Борис. Вони були нагороджені грамотами та цікавими книжками, всі учасники отримали заохочувальні призи.

Етапи конкурсу супроводжувалися музичним вступом, і протягом всього змагання лунали веселі пісні про бібліотеку і про дітей.

Всі події

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

 

 

return_links(); ?>