Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
  Пошта
   
   
   

Калейдоскоп подій

 

Герої Аркадія Гайдара в книжках та на екрані

Ім`я письменника Аркадія Петровича Гайдара відомо багатьом. Його книжки викликають інтерес, як і його життя – життя письменника і воїна.

Він прийшов у дитинстві та ранній юності велику і важку, навіть для дорослого, школу життя і боротьби. Події громадянської війни, в яких він брав активну участь, дали майбутньому письменникові багатий матеріал для його творів.

Працював А. Гайдар натхненно і невтомно, майже кожного року даруючи своїм юним друзям то « Четвертий бліндаж», то «Далекі країни», то «Військову таємницю» і «Голубу чашку», «Долю барабанщика», «Чука і Гека» та нарешті в 1940 році – «Тимура і його команду».

В цьому році ми відзначаємо 110 річницю від дня народження письменника
(1904 – 1941р.)

З нагоди цієї дати Центральна района бібліотека ім. Аркадія Гайдара для дітей провела відео-знайомство «Герої Аркадія Гайдара в книжках та на екрані».

За допомогою мультимедійних засобів учні 5-6 класів з зацікавленням познайомились з його життям та творчістю, переглянули художній фільм «Тимур і його команда», а потім жваво ділилися своїми враженнями від побаченого та брали книжки Аркадія Петровича Гайдара додому.

 

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

 

 

return_links(); ?>