Калейдоскоп подій

 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
  Пошта
 

На головну

   

Презентація творчих здобутків видавництва «Кріон»  

. 3 квітня 2012 року в Центральній районній бібліотеці ім. Аркадія Гайдара для дітей відбулася презентація творчих здобутків видавництва «Кріон». У рамках цього заходу було представлено унікальний загальнонаціональний патріотичний проект «Україна: історія великого народу», започаткований 2007 року президентом Інституту стратегічної політики, доктором філософських наук, академіком НАПН України А.В.Толстоуховим та президентом Благодійного Фонду «Схід-Захід разом» В.О.Зубановим.

У презентації брали участь один із засновників проекту Зубанов Володимир Олександрович –, а також вчителі шкіл мікрорайону, користувачі бібліотеки, щирі шанувальники рідної історії.

На початку зустрічі, розповідаючи присутнім про концепцію діяльності видавництва, В.О.Зубанов наголосив на тому, що це проект великомасштабний, має книжковий, художній та музичний напрями, а його мета – виховання поваги до минулого свого народу, формування історичної пам'яті й національної самосвідомості українців.

Особлива роль у реалізації цього проекту, як неодноразово відзначав у своєму виступі Володимир Олександрович, належить творчій співпраці видавництва і вчених Інституту археології та історії НАНУ, завдяки якій став цілком реальним вихід у світ, причому в досить стислі терміни, майже 70 обсягових, гарно ілюстрованих енциклопедичних та науково-популярних книжок у 10 різних серіях. Ці видання всебічно висвітлюють розвиток та становлення України від стародавніх часів до сьогодення. У рамках даного проекту було також створено ряд картин учасниками художньої студії Українського батального мистецтва та здійснено постановку балету Є. Станковича «Володар Борисфену», присвяченого часам заснування міста Києва.

Така багаторічна, плідна робота видавців і науковців, письменників, художників і композиторів звісно, не могла залишитися поза увагою колег-книговидавців, фахівців-істориків, широкого кола читачів, глядачів. Звідси й громадське визнання та нагороди різноманітних вітчизняних та міжнародних книжкових виставок, найпочеснішою серед яких, як підкреслив модератор презентації, є «Гран-Прі» за двотомник антології "Україна: поезія тисячоліть", яким було нагороджено видавництво «Кріон» на VII Міжнародному конкурсі держав-учасниць СНД «Мистецтво книги 2010 р.». До речі, згідно з умовами конкурсу видавництво-переможець передало 145 примірників антології в національні бібліотеки країн СНД, Балтії та бібліотеки України.

Учасники презентації, позитивно оцінивши виступ Зубанова В.О., переконалися, що і в нинішніх складних економічних умовах видавнича діяльність може бути успішною. З огляду на підвищений інтерес аудиторії до порушених промовцем проблем нашої історії та знакових подій сучасності на адресу Володимира Олександровича надійшло багато запитань, на які слухачі отримали аргументовані, вичерпні відповіді.

Чимало з репрезентованих видань було передано видавництвом «Кріон» в дарунок бібліотеці, за що її господарі були вельми вдячні, висловивши при цьому побажання, аби такі зустрічі між видавцями та працівниками й читачами їхньої книгозбірні мали своє продовження.
Вашій увазі пропонується також фоторепортаж про цю зустріч.
© 2006-2012 ЦБС Оболонського району м.Київ
 

 

return_links(); ?>