Калейдоскоп подій

 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
  Пошта
 

На головну

   

Посвята в читачі
«Ласкаво просимо до країни Читалії»
у Центральній районній бібліотеці ім. Аркадія Гайдара для дітей

14.05.2012, 18.05.2012 і 24.05.2012 до Центральної районної бібліотеки ім. Аркадія Гайдара для дітей завітали учні 1-А, 1-Б, 1-В класів школи №244 - усі вони взяли участь в урочистій посвяті у читачі - і тим самим зробили перші кроки до книжкового світу!

Цикл зустрічей «Знайомство із бібліотекою» проходив під загальною назвою «Ласкаво просимо до країни Читалії!», адже для багатьох маленьких гостей це було перше відвідання книгозбірні.

Колектив бібліотеки гостинно зустрів юних відвідувачів: дітей провели по залам, ознайомили їх із правилами користування бібліотекою.

Найприємнішою для дітей частиною екскурсії і справжнім сюрпризом стала лялькова вистава «Як берегти книгу», яку співробітники бібліотеки показали у бібліотечному театрику в «Кімнаті чудес». Діти залюбки спілкувалися з ляльковими персонажами, відповідали на їх запитання, відгадували загадки та прислів’я про книжки та літературних героїв.

Кожен знайшов для себе щось цікаве і заходився читати, або роздивлятися яскраві ілюстрації.
Усі юні відвідувачі стали користувачами бібліотеки і багато дізналися про її роботу.

Завжди з нетерпінням чекаємо на зустріч із вами, любі друзі! Приходьте ще! Колектив бібліотеки готовий допомагати вам із пошуком цікавої інформації та завжди підкаже, з якою чудовою книжкою провести дозвілля!

© 2006-2011 ЦБС Оболонського району м.Київ
 

 

return_links(); ?>