Калейдоскоп подій

 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
  Пошта
 

На головну

   
 

4 листопада 2011 року в затишному приміщенні Центральної районної бібліотеки ім. Аркадія Гайдара для дітей відбувся урок пам’яті «Воїн, письменник, громадянин» - до 70-річчя від дня загибелі видатного дитячого письменника А.П. Гайдара. Слухачами цього уроку стали юні вихованці гімназії «Потенціал», їх батьки та вчителі.

Співробітники бібліотеки підготували для відвідувачів виставку, присвячену творам Аркадія Гайдара, на якій були представлені видання різних років.

В читальному залі також розмістили художню композицію «Воїн-письменник»: все тут нагадувало про військове життя Аркадія Гайдара періоду Великої Вітчизняної Війни – військова форма, осіннє листя, старі солдатські записи…

Урок почався з презентації яскравого мультимедійного матеріалу про життя письменника. Слухачам демонстрували фотографії Аркадія Гайдара, розповідали про непрості й героїчні повороти його життя: щасливе дитинство, бойову юність, що розпочалася на фронтах Громадянської війни, перші спроби пера у якості воєнного журналіста, мирні роки, коли він почав писати для дітей і про раптове, нищівне полум’я Великої Вітчизняної Війни…
Дуже приємно відзначити, що юні гімназисти з явним зацікавленням слухали урок і уважно спостерігали за презентацією, слідкували за долею письменника. Діти жваво сприймали розповідь про героїв книжок Аркадія Гайдара і особливо зраділи, коли їм був продемонстрований уривок з кінофільму 1940 року «Тимур і його команда». Пригоди героїв фільму – таких саме підлітків – захопили юних слухачів, примусили дітей сміятися і співчувати тимурівцям.

Після завершення кінопоказу юні слухачі миттєво скупчилися навколо виставки – вони жваво обговорювали побачене, розглядали книжки й композицію.

Багато з них виявили бажання записатися до бібліотеки й взяти твори Аркадія Гайдара.

Від творчого колективу бібліотеки діти отримали солодкі гостинці.

У свою чергу, вихованці гімназії вручили невеличкий подарунок працівникам бібліотеки – це було дуже зворушливо. Багато теплих емоцій панувало під час спілкування з дітьми та їх батьками, усі були задоволені зустріччю.

Громадська організація «Соціальний центр мікрорайону «ПерспективаОболонь» також відвідала урок – керівник організації Олександр Васильович Семикрас звернувся до працівників бібліотеки та гімназистів з дуже теплою та гарною промовою й подарував бібліотеці чудову книгу – фотоальбом з унікальними фотографіями міста Києва часів Великої Вітчизняної війни.

На завершення зустрічі, діти з радістю фотографувалися, спілкувалися.

Панувала дружня атмосфера, юні гімназисти пообіцяли відвідувати бібліотеку.

Додому багато з них взяли книжки Аркадія Гайдара…

© 2006-2012 ЦБС Оболонського району м.Київ
 

 

return_links(); ?>